Як поміняти гальмівні колодки на Geely CK? Покрокова інструкція

Заміна гальмівних колодок має здійснюватися своєчасно на будь-якому автомобілі, у тому числі на Geely CK. Якщо не провести вчасну процедуру зміни, то на поверхні дисків або барабанів можна буде помітити тертя і навіть серйозніші пошкодження. До того ж виїжджати на дорогу автомобілем з несправною гальмівною системою небезпечно. У цій статті крок за кроком розглянемо процес заміни гальмівних колодок на «Джилі СК».

Навіщо міняти колодки?

Гальмівна колодка – це пластина зі сталі, до якої кріпиться накладка. Вона у свою чергу складається з фрикційних матеріалів, у яких значно підвищено коефіцієнт тертя. Здавалося б, це надійна система, яка не потребує заміни. Але в процесі експлуатації на колодки діють агресивні середовища: висока температура при гальмуванні, перепади температур при попаданні всередину води під час руху калюжами або мокрим асфальтом.

Всі ці фактори негативно впливають на будь-яку деталь, у тому числі на гальмівні колодки. Кожен матеріал з часом зношується. І процес заміни – це лише питання часу. Навіть якщо встановлені кращі колодки із міцного та надійного матеріалу – вони лише довше прослужать. Якщо вчасно не поміняти деталь, вона почне пошкоджувати поверхню барабанів і дисків. До того ж під час їзди з несправною гальмівною системою пасажири і сам водій будуть наражатися на небезпеку.

Як часто потрібно міняти гальмівні колодки?

Терміни заміни гальмівних колодок на «Джилі СК» залежать від стилю їзди, інтенсивності гальмування та самої моделі деталі. Тому тут можна відзначити лише усереднені терміни служби колодок. Дискові гальма на Geely CK рекомендується змінювати кожні 10-15 тисяч кілометрів пройденого шляху. Щоправда, передні колодки беруть основне навантаження. Тому їх можна міняти частіше. Барабанні гальма краще замінювати кожні 120 000 кілометрів.

Як поміняти гальмівні колодки на «Джилі СК»?

Покрокова інструкція, як поміняти гальмівні колодки на Geely CK:
🔸Підняти машину та зняти колесо – дотримуватися всіх заходів безпеки;
🔸Відкрутити болт нижньої складової супорту;
🔸Підняти супорт трохи вгору і вставити плоску викрутку між поршнем і внутрішньою колодкою;
🔸Вдавити поршень всередину – акуратно, рівень гальмівної рідини підніматиметься, вона може перелитися через край;
🔸Підняти супорт вгору та витягти старі гальмівні колодки: зовнішню та внутрішню;
🔸Зняти верхню та нижню скоби, очистити їх від пилу та бруду, після чого встановити на місце;
🔸Змастити нові колодки в тих місцях, де вони будуть ходити по скобі;
🔸Встановити нові гальмівні колодки на місце;
🔸Зібрати все на місце у зворотному порядку.

При першій заміні рекомендується покликати знайомого з досвідом зміни гальмівних колодок, щоб він вказав на помилки. Або використовувати послуги автосервісу.

Рекомендації/поради щодо заміні гальмівних колодок на Geely CK

Ось кілька порад та рекомендацій, якими варто скористатися під час зміни колодок на «Джилі СК»:
🔸Дотримуватися всієї техніки безпеки, особливо щодо підйому автомобіля на домкраті;
🔸Краще підкласти під машини зняте колесо - якщо авто почне падати, колесо його зупинить;
🔸Рекомендується перевірити напрямну, при необхідності змастити;
🔸Піднімаючи пильовик, змастити і поршень. Надлишки мастила не повинні потрапляти на сам гальмівний диск, це ні до чого хорошого не призведе;
🔸Купувати тільки якісні та надійні деталі для автомобіля;
🔸Після збору перевірити надійність фіксації всіх болтів та гайок.

Ще раз слід зазначити, що новачкам не рекомендується самостійно змінювати гальмівні колодки. Найкраще звернутися за допомогою до ліцензованого автосервісу.

Де купити гальмівні колодки на «Джилі СК»?

Придбати колодки гальмівні на Geely CK ви можете в нашому інтернет-магазині. Ми продаємо якісні автозапчастини з Китаю за вигідними цінами. У нас є великий каталог моделей для різних вузлів. У тому числі велика кількість гальмівних колодок для різних автомобілів. Для «Джилі СК» ви також зможете знайти всі необхідні запчастини та витратні матеріали. Якщо будуть питання, то ви можете поставити їх нашому менеджеру.

Перейдіть у каталог і вибирайте гальмівні колодки на Geely CK!

cookie

Наш сайт використовує файли cookie. Продовжуючи користуватися сайтом, ви даєте свою згоду працювати з ними. Дізнатися більше.